Що ми пропонуємо

Комплексний супровід з бухгалтерського обліку для ОСББ та Кооперативів.

Відповіді

Деякі відповіді на часті запитання.

Як дізнатись вартість послуг на обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку?

Попередній розрахунок. Для попереднього розрахунку приймається до уваги розрахункова вартість пакетів послуг з обслуговування внутрішньобудинкових систем та кількість домогосподарств у будинку + комерційні приміщення.

Остаточний розрахунок. Для остаточного розрахунку вартості послуг, ми проводимо технічний огляд(аудит) систем будинку, щоб мати чітке уявлення про наявний стан речей. За результатами огляду ми формуємо пропозицію у відповідності до умов якої ми готові перейти до підписання угоди та обслуговування внутрішньобудинкових систем будинку.

Відмінність остаточної ціни від розрахункової. Остаточна вартість може відрізнятись від розрахункової з огляду на результати проведеного аудиту і встановлення обсягів та об'ємів робіт, у тому числі, невідкладних робіт та замін, вартості устаткування.

Як формується ціна?

Вартість послуг формується з цілого ряду розрахунків, до яких входять видатки у т.ч. сплата податків, резервування для виконання гарантійних умов та стабільності роботи компанії, операційні витрати, капітальні інвестиції, обслуговування забов'язань та прибуток компанії.

Що таке регламентні роботи?

Кожне устаткування, інженерна система, потребують регламентного сервісу, тобто робіт, які передбачають систематичну перевірку та налаштування, доналаштування систем, щоб запобігти настанню аварійних ситуацій та/або дострокового виходу з ладу обладнання.

У випадку з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем є чіткий перелік робіт, які мають виконуватись сервісною службою для утримання внутрішньобудинкових систем у постійному працездатному неаварійному стані. Перелік таких робіт наведено нами у специфікації пакетів послуг та затверджені наказом N76 від 17.05.2005. "Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій".

Більше відповідей ви знайдете у розділі підримки HELP