Про напрямок

СheckDom Energy - енергопостачальна компанія групи постачає електроенергію для побутових споживачів та бізнесу, базуючись на умовах постачання електричної енергії, визначених Законом України «Про ринок електричної енергії».

Постачання елетроенергії

Постачання елетричної енергії для споживачів.

Постачання газу

Постачання природного газу для споживачів.

Постачання пального

Постачання бензину та дизельного палива.

Кому постачаємо

СheckDom прагне працювати з усіма категоріями споживачів, щоб задовільнити наявний попит.

Приватним клієнтам

СheckDom постачає електроенергію для побутових споживачів які використовують електричну енергію для власних побутових потреб.

Мікробізнесу

Малим непобутовим споживачам

СheckDom постачає електроенергію для підприємців для провадження господарської діяльності, як малим непобутовим споживачам, які не є побутовим споживачем і купують електричну енергію для власного споживання, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт.

МСБ

Непобутовим споживачам

СheckDom постачає електроенергію непобутовим споживачам підприємцям або юридичним особам, які купують електричну енергію, що не використовується для власного побутового споживання.

ОСББ

СheckDom постачає електроенергію для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків з метою забезпечення сталого процесу функціонування освітлення місць загального користування, для енергопостачання ІТП, насосних станцій, протипожежних систем, ліфтів та іншого наявного будинкового обладнання.

Вартість послуг

Вартість послуг чи ненайголовніший фактор при прийнятті рішення під час обрання постачальника послуги, але є й інші важливі аспекти, які впливають на рішення. Оплата за послуги СheckDom Energy здійснюється щомісячно.

Ми формуємо ціну.

Залиште заявку і ми з Вами зв`яжемось для детальної інфомації щодо електропостачання.

Залишити заявку

Контакти щодо надання послуги

У разі необхідності Ви можете контактувати з нами щодо отримання, надання та інших питань пов'язаних з процесом отримання послуги з постачання електричної енергії будь яким з методів, що представлені нижче.

Контактний телефон

+380 68 986 27 87

Електронна скринька

[email protected]

Приймальня

Facebook Messenger

Говорити

Порядок звернень та комунікації.

Нормативні документи

Нормативно-правові акти, якими регулюється діяльність постачальника електроенергії його взаємодія з державними органами, споживачем та іншими суб'єктами, що працюють на ринку електроенергії.