Довідка

Олег Соколов - засновник, президент і генеральний директор групи компаній "ЧЕКДОМ". Крім безпосереднього керівництва він виступає головним ідеологом та драйвером розвитку бізнесу, безпосередньо приймаючи участь у розробках продуктів та побудові архітектури всіх технологічних рішень, сервісів та послуг CheckDom. Як генеральний директор відповідає за загальне бачення і глобальну стратегію розвитку групи компанії, як президент - за повсякденну їх роботу.

До заснування "ЧЕКДОМ" Соколов Олег обіймав посади голови правління житлово-будівельного кооперативу та виконавчого директора житлового комплексу, безпосередньо керуючи портфелем нерухомості вартістю понад $ 28 млн.

У 2016 очолював комісію з реорганізації житлово-будівельного кооперативу в об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Під час управління першим багатоквартирним житловим будинком у якості голови правління, мав нагоду застосувати весь отриманий раніше досвід у співпраці та комунікації зі співвласниками та жителями, з монополістами та комунальними підприємствами, державними установами та бізнесом для отримання чудових результатів діяльності на посаді.

До початку роботи з житловою нерухомістю, Олег понад вісім років працював у фінансових установах - банках та фінансових компаніях, де п'ять з восьми років обіймав керівні посади, в різний час відповідаючи за розвиток і збут, підтримку і розробку продуктів, управління клієнтським портфелем та програмами лояльності, оперуючи в моделях B2B та B2C. Олег був учасником команд Universal Bank, First Ukrainian International Bank, MaxiCard, N1 Financial Company та інших відомих фінансових установ.

У 2011 Олег отримав ступінь магістра в галузі економіки та менеджменту в Київському економічному інституті менеджменту.

У 2018 підвищує свою кваліфікацію в Інституті післядипломної освіти при Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за програмою "Організація діяльності з управління житловим комплексом" та виконав випускну роботу на тему: "Основи менеджменту щодо забезпечення безпечної експлуатації житлового комплексу".

Від жовтня 2018 у відповідності до Критеріїв компетентності персоналу, які визначено Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Україні та схвалено Кваліфікаційною радою Експертної Міжгалузевої Асоціації України з розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій в сфері житлово-комунальних послуг, благоустрою та інших послуг на ринку нерухомості є сертифікованим фахівцем у галузі житлово-комунального господарства України - управителем житлових будинків.

У 2019 Олег створює агенцію нерухомості CheckDom Realty, яка стає частиною групи та, водночас, діє як автономна бізнес-структура, органічно доповнюючи компанію- управителя CheckDom.

2020 починається із запланованого виокремлення технологічного напрямку групи CheckDom, так утворюється компанія CheckDom Technologies, у власність якої переходить веб-платформа типу SaaS, що отримала назву CheckDom Online. Олег очолює технологічну компанію у березні 2020 року.

На сьогодні, Олег, як керівник групи компаній, відповідає за загальне бачення, стратегічний розвиток, корпоративне урядування та ефективність бізнесу СheckDom в цілому.

Олег Соколов, як генеральний директор, підпорядковується та звітує загальним зборам СheckDom Group.