Привіт усім та вітаємо у CheckDom!

У цьому розділі ми зібрали та актуалізуємо усі юридичні документи, які стостоються наших послуг, сервісів, товарів та відносин з користувачами і клієнтами. Враховуючи структуру групи CheckDom, стороною договору(-ів), з нашого боку, можуть бути різні юридичні особи в залежності від того, які саме послуги ви замовляєте, якими сервісами користуєтесь та на якій тереторії здійснюється угода.

До складу групи входять компанії ТОВ "СУЧАСНІ СИСТЕМИ ДОМОУПРАВЛІННЯ", ТОВ "ЧЕКДОМ ТЕХНОЛОДЖІС", ТОВ "ЧЕКДОМ РІЄЛТІ", ТОВ "ЧЕКДОМ ІНЖЕНЕРІНГ", ТОВ "ЧЕКДОМ МЕДІА", ТОВ "ЧЕКДОМ ЕНЕРДЖІ", ТОВ "ЧЕКДОМ", ТОВ "ЧЕКДОМ ПРЕМІУМ", ТОВ "ЧЕКДОМ БЕЗПЕКА". Усі перелічені компанії мають право на використання бренду, знаків для товарів і послуг CheckDom®.


Для зручності користування розділом ми додали фільтр, що дозволяє вам переглядати документи усіх компаній або конкретної. Обравши відповідний документ ви зможете переглянути його зміст та історію змін, за наявності.


Яущо у Вас виникнуть питання або пропозиції, стосовно представлених документів, ви можете зв`язатись з нашою юридичною службою [email protected] та надати свої пропозиції або зауваження.

Фільтр документів за компаніями: