Давайте створимо Ваше ОСББ

CheckDom має багаторічний успіший досвід створення та супроводу ОСББ.

Швидкість

З нами Ви створите ваше ОСББ за 60 днів.

Фаховість

Ми спеціалізуємось на роботі з ОСББ та сервісах для ОСББ.

Комплекстність

Ми пропонуємо повний спектр послуг з обслуговування.

Пакетні пропозиції

Для створення Вашого ОСББ ми пропонуємо наші послуги, які полегшать вам виконання процесу або і зовсім спростять його у залежності від обраного вами пакету послуг.

Базовий 99₴

Пакет послуг найкраще підходить для співвласників багатоквартирного будинку, які мають високий рівень координації, та здатні здешевити вартість процесу створення ОСББ, шляхом оперативного збору необхідної інформації та виконати частину необхідної роботи самостійно. А також для тих, хто намагається створити ОСББ не перший раз та вже має деякі напрацьовані документи, картотеку співвласників та іншу необхідну інформацію.

Стандарт 299₴

Пакет чудово підійде для співвласників багатоквартирного будинку, які лише нещодавно вирішили створити ОСББ та не мають відповідного досвіду і не бажають витрачати купу часу на експерименти з будинком, проектами документів, та виправлення помилок.

Максимум 499₴

Пакет послуг чудово підходить для співвласників багатоквартирних будинків, які не бажають витрачати свій час на детальне вивчення усіх процесів життєдіяльності багатоквартирного будинку, прагнуть раціонально витрачати свій час та залучати до виконання будь-якої роботи фахівців, які спеціалізуються на конкретних завданнях та послугах.Комплектність цього пакету фактично закриває всі потреби на страті діяльності ОСББ, дозволяють виконати створення ОСББ “під ключ”.

Вже створили ОСББ?

У нас є для Вас чудова пропозиція з комплексного обслуговування будинку та управління справами ОСББ.
Дізнайтесь як можна прокачати Ваше ОСББ.

Дізнатись більше

Дорожня карта

Процес створення ОСББ потребує чіткої координації учасників, відповідального ставлення до процесу роботи ініціативної групи, ознайомлення з діючим законодавством, неухильне слідування порядку скликання та проведення зборів, а також формування необхідних проектів документів та розрахунків.

Ваша повна дорожня карта за 2500 ₴

Замовте індивідуальну консультацію та дорожню карту для створення Вашого ОСББ всього за 2500₴

Замовити

ОСББ за 60 днів

За допомогою CheckDom Ваше ОСББ запрацює через 60 днів після початку співпраці.

Проекти документів

Деякі проекти документів, які можуть полегшити вам роботу.

Протокол створення ін. групи

Проект протоколу для створення ініціативної группи співваласників багатоквартирного будинку.

Запит на отримання інформації (ЦНАП / БТІ)

Проект запиту на отримання інформації про спіівласників багатоквартирного будинку.

Запит на отримання інформації (Керуюча компанія / управитель)

Проект запиту на отримання інформації щодо технічної документції на багатоквартирний будинок.

Повідомлення про списання з балансу будинку

Повідомлення про початок процедури списання багатоквартирного будинку з баланку керуючої комапнії за ініціативи співвласників

Акт про списання багатоквартирного будинку з балансу

Акт про списання багатоквартирного будинку з балансу комунальної керуючої компанії.

Типовий Cтатут ОСББ

Типовий Статут ОСББ згідно Наказу Державного комітету Україниз питань житлово-комунальногогосподарства

Чому людям не вдається

Є багато випадків, коли співвласникам не вдається створити ОСББ ні з першого, ні з другого, ні навіть з третього разу. Так трапляється з ряду причин, які стають критичними перешкодами, що унеможливлюють досягнення спільної цілі. Зокрема, з очевидних та частих причин варто відзначити:

1. Неінформованість

У випадках, коли співвласники не цікавляться та не розуміються на базових принципах створення та існування ОСББ, створення об'єднання є непосильним завданням.

2. Сторонній лобізм

Інколи з'являються зацікавлені сторони, які прямо негативно впливають на створення об'єднання через формування перепон та введення в оману інших співвласників.

3. Знецінення

Ініціативні співвласники, які прагнуть змін та покращень, зустрічаються зі знеціненням їх намірів через упереджене ставлення, диструктив та навішування ярликів.

4. Брак часу

Усі працюють та зайняті своїми першочерговими клопотами, щоб витрачати час на вивчення законодавства, та технічних та фінансових документів.

5. Незацікавленість

Нерозуміння власної вигоди від організованного, якісного та безпечного об'єднання у тому числі власної фінансової від цього вигоди.

6. Неорганізованість

Відсутність організованності у співвласників та відсутність позитивного відгуку на спроби інших співвласників оранізувати роботу.

Відповіді

Деякі відповіді на часті запитання.

Яке програмне забезпечення можна використовувати для обліку в ОСББ?

CheckDom Online. Ми радимо використовувати для обліку та адміністрування програмний продукт від CheckDom, який був розроблений з урахуванням потреб ОСББ.

Продукт має феб-офіс для Домоупраителя, який дозволяє керувати процесами ОСББ та персональний кабінет для мешканців, які можуть використовувати його для комунікації з правлінням ОСББ, створення сервісних заявок, участі в опитуваннях та для використання інших системних функцій.

Детальніше про функції програмного продукту для керуючих ОСББ можна дізнатись за посиланням https://checkdom.in.ua/housekeeper.

Чи можливо передати на аутсорсинг частину рутинних функцій діяльності ОСББ?

Коротка відповідь - так. ОСББ Може передавати ряд операційних задач на виконання підрядним компаніям та сервісним службам. Зокрема, CheckDom може запропонувати низку рішень для оптимізації витрат ОСББ за рахунок делегування нам частини функцій. При цьому головний важіль управління залишаеється у Правління ОСББ та у Вищого органу управління ОСББ відповідно.

Ми можемо обслуговувати інженерні системи Вашого будинку, більше інформації тут - https://checkdom.in.ua/engineering/osbb.

Ми можемо надавати послуги з бухгалтерського обліку, більше інформації тут - https://checkdom.in.ua/accountant.

Ми можемо надавати комплексний сервіс з обслуговування будинку та ОСББ, більше інформації тут - https://checkdom.in.ua/link.

Чи будуть надаватись пільги та субсидії після створення ОСББ особам, які на них мають право?

Коротка відповідь - так.

Більше відповідей ви знайдете у розділі підримки HELP