Умови та правила користування
CheckDom Online

Ласкаво просимо у СheckDom! Ми запрошуємо вас скористатися нашими веб-сайтами та використовувати Сервіс CheckDom Online, але зверніть увагу на те, що наша пропозиція дійсна тільки в тому випадку, якщо ви ознайомитеся і висловлюєте безумовну згоду з цими Умовами обслуговування. У цьому документі детально описані ваші і наші права щодо надання Сервісу (в термінах, визначених нижче), тому вам слід уважно ознайомитися з ним.

ДАНИЙ ДОКУМЕНТ Є ПОВ'ЯЗАНИМ ДОКУМЕНТОМ, НЕВІД’ЄМНОЮ ЧАСТИНОЮ ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ - ЙОГО ДОДАТКОМ, А ТОМУ НЕ МОЖЕ БУТИ РОЗЦІНЕНИЙ ЯК ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ДОКУМЕНТ. ВСІ ПОНЯТТЯ ТА ТЕРМІНИ, ЩО ВЖИВАЮТЬСЯ У ПОВ’ЯЗАНИХ ДОКУМЕНТАХ МАЮТЬ ТЛУМАЧЕННЯ ВИЗНАЧЕНІ У ГЛОСАРІЇ. ВИЗНАЧЕННЯ, ЩО НЕ НАВЕДЕНІ В НЬОМУ ТА ВЖИВАЮТЬСЯ В ДОКУМЕНТІ, МАЮТЬ ТЛУМАЧЕННЯ ЗГІДНО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ.

ЦІ ПРАВИЛА РОЗРОБЛЕНІ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ СИСТЕМИ CHECKDOM З МЕТОЮ ЇХ ІНФОРМУВАННЯ ПРО УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ ТА ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ НИМИ.

НЕДОТРИМАННЯ КОРИСТУВАЧАМИ УМОВ ТА/АБО ПРАВИЛ КОРИСТУВАННЯ СИСТЕМОЮ МОЖЕ СТАТИ ПРИЧИНОЮ ДЛЯ НЕКОРЕКТНОЇ ЇЇ РОБОТИ, ТА, ЯК НАСЛІДОК, МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО РЕЗУЛЬТАТІВ, ЩО ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ АБО НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ОЧІКУВАННЯМ.

УМОВИ ТА ПРАВИЛА РОЗПОВСЮДЖУЮТЬСЯ НА КЛІЄНТІВ CHECKDOM В МЕЖАХ РЕЖИМІВ СИСТЕМИ, ЯКИМИ ВОНИ КОРИСТУЮТЬСЯ, ПРИЗНАЧЕНИХ ДЛЯ РОБОТИ ВІДПОВІДНОЇ КАТЕГОРІЇ КЛІЄНТА (ПРИВАТНИЙ КЛІЄНТ, ДОМОУПРАВИТЕЛЬ, БІЗНЕС- КЛІЄНТ), А ТАКОЖ ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ТА ПРАВИЛА, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ВСІХ КАТЕГОРІЙ КЛІЄНТІВ БЕЗ ВИНЯТКУ.

Зміст

1. Приватним клієнтам

1. Домоуправителям

1. Бізнес клієнтам

Документ перебуває на стадії погодження. З будь-яких питань стосовно документів, будь-ласка, звертайтесь у відділ юдидичного супроводу та правового захисту [email protected]