Про нас

СheckDom - українська група споріднених компаній, які ведуть свою діяльність у суміжних бізнес напрямках. Зокрема, група працює у сферах нерухомості, електронної комерції, інформаційних технологій, енергетики, медіа та телекомунікаційних систем. Перша компанія групи заснована у 2016 році Олегом Соколовим, як консалтингове агентство з питань управління нерухомим майном, що згодом трансформувалось у аутсорсингову компанію - засновника CheckDom Group.
У 2023 році ЧЕКДОМ представляє собою технологічну керуючу компанію з повним набором сервісів необхідних для комплексного обслуговування житлових будинків різного рівня та типу складності. Ми маємо у наявності: власну клінінгову службу, яка забезпечує прибирання місць загального користування та прибудинкових територій; власну цілодобову аварійну та сервісну служби; команду інженерів відповідальних за експлуатацію будинків; цілодобову диспетчерську службу; привітливий контакт центр; власний програмний продукт та команду розробиників; службу підтримки CheckDom Online; службу охорони житлових комплексів; службу бухгалтерського обліку клієнтських операцій та абонентського обліку; ліфтову службу.
Сьогодні нам 7 років і до складу нашої групи входить ТОВ СУЧАСНІ СИСТЕМИ ДОМОУПРАВЛІННЯ, ТОВ ЧЕКДОМ, ТОВ ЧЕКДОМ ТЕХНОЛОДЖІС, ТОВ ЧЕКДОМ ІНЖЕНЕРІНГ, ТОВ ЧЕКДОМ РІЄЛТІ, ТОВ ЧЕКДОМ МЕДІА, ТОВ ЧЕКДОМ ЕНЕРДЖІ, ТОВ ЧЕКДОМ ПРЕМІУМ, ТОВ ЧЕКДОМ СОФІЯ, ТОВ ЧЕКДОМ ПАНОРАМА, ТОВ ЧЕКДОМ БЕЗПЕКА та ще низка компаній, які перебувають у процесі інкорпоратизації.
Стратегічне керівництво групою здійснює Рада директорів, поточне - генеральний директор. 100% корпоративних прав компаній групи належить громадянам України.

Що ми робимо

Ми провайдер сучасних систем домоуправління.
Наше завдання піклуватися про нерухомість, адже вона - це ваш дім.

Ми створюємо та підтримуємо програмні продукти, які є компонентами нашої інтернет-кросплатформи СheckDom Online і апаратні рішення, що дозволяють удосконалювати процеси взаємодії та регулювання відносин між учасниками ринку житлової нерухомості. Ми знаємо, управління процесами діяльності об'єктів житлового призначення будь-якої форми власності і структури адміністрування потребує чітких та злагоджених дій всіх учасників. Тож ми забезпечуємо домоуправителів, приватних клієнтів та виконавців послуг необхідними сучасними інструментами для виконання їх завдань та досягнення мети.

Для приватних клієнтів

Моніторингова система з широким спектром функцій контролю за фінансовим та експлуатаційним станом вашої нерухомості.

Детальніше

Для домоуправителів

Глобальне галузеве рішення для адміністрування житлового фонду будь-якої форми та структури управління.

Детальніше

Для бізнесу

Система з пошуку B2B замовників і B2C клієнтів для збільшення обсягів збуту ваших товарів та послуг.

Детальніше

Наша місія

Кожен бізнес, так чи інакше, має вплив на суспільство, в свою чергу, суспільство чинить серйозний вплив на бізнес. Розуміючи і приймаючи цей нерозривний зв'язок, CheckDom, будуючи власний бізнес і розширяючи свою присутність, прагне робити все можливе, щоб створювати виключно позитивний вплив на суспільство, таким чином, сприяючи успішному його формуванню та розвитку.
Разом із тим, ми прагнемо упорядкувати та покращити процеси взаємозв'язків усіх учасників неймовірно великого житлового сектору. Завдяки нашим продуктам та рішенням запровадити нові технології з метою підвищення рівня якості житлових послуг та стимулювання прозорої конкуренції серед їх постачальників, для підвищення стандартів та безпеки проживання у сучасних містах.

Ключові цілі

5%

Ми прагнемо досягти 5% ринку у кожній з галузей, у яких ми розвиваємо бізнес.

1,5М

Ми прагнемо досягти 1,5 мільйона приватних та бізнес клієнтів.

8

Ми прагнемо розбудувати нашу мережу у 8-и регіонах України.

Більше про стратегію досягненя цілей Ви можете прочитати тут

Загальна інформація

Корпоративне керівництво

Розділ корпоративного урядування Познайомитись

Реєстраційні відомості

Юридичні дані СheckDom
Переглянути

Контактні дані

[email protected]
+380 68 986 27 87

Інвесторам

Розділ інформації для інвесторів перебуває у розробці.

Робота в компанії

Приєднуйтесь до команди СheckDom!
Вакансії

Новини

Новини галузі та цікаві факти з життя компанії
Більше

Запобігання корупції

Повідомте нам, якщо у діях наших співробітників виявлено корупцію
Повідомити

Юридичні докменти

Усі наші юридичні документи та положення
Переглянути