Link для ОСББ

СheckDom Link [л і н к] - модель, розроблена спеціально для співвласників багатоквартирних будинків, які створили ОСББ, та мають на меті здійснювати операційне управління через делегування виконавчих функцій спеціалістам у сфері управління житловими комплексами на основі контракту.

Управління справами ОСББ, як і управління будь-якими підприємствами або організаціями, потребує значного часу та повної самовіддачі. Процес управління ОСББ вимагає кваліфікації та досвіду, хисту до справи та наснаги для виконання операційних і стратегічних завдань. Ми пропонуємо гармонізувати роботу, шляхом залучення фахівців CheckDom до виконання Ваших завдань на основі аутсорсингу.

Ще не створили ОСББ?

Пропозиція для створення ОСББ у вашому багатоквартирному будинку

Дізнатись більше

Навіщо це потрібно

Делегування виконавчих функцій компанії-аутсорсеру від органів управління ОСББ - це популярна та успішна модель взаємодії на заході. Останнім часом така конструкція набуває популярності і в Україні за рахунок раціонального та свідомого ставлення співвласників до процесів управління.

Для Правління ОСББ

Делегування рутинних функцій

Поділ відповідальності

Повний контроль діяльності

Управлінська звітність

Відсутність емоційного тиску

Можливість займатися основною справою

Збереження добросусідских відносин

Кваліфікована підтримка фахівців

Відсутня необхідність сертифікації

Аутстафінг персоналу

З Вами працює Ваш менеджер управитель

Робота з боржниками за нами

Щоквартальне засідання з Менеджером

Веб-офіс домоуправителя

Для співвласників будинку

Незалежний виконавець функцій

Системність

Служба підтримки

Аварійна служба 24/7

Фінансова звітність

Повний контроль фінансів

Управлінська звітність

Забезпечення спадковості

Заощадження коштів

З Вами працює Ваш менеджер управитель

Додаткові сервіси від СheckDom

Веб-кабінет для власників

Для ревізора ОСББ

Регулярний доступ до необхідної інформації

Збереження та архівування актів перевірок

Неупереджена діяльність

Бажаєте якісного сервісу без створення ОСББ?

СheckDom пропонує модель прямого управління багатоквартирним будинком - Direct.
Модель довзоляє обрати СheckDom в якості управителя без створення ОСББ.

Дізнатись більше

Що ми робимо

CheckDom за договором отримує до виконання 90 % функцій Правління, чим суміщує функції управителя, як такого, та “виконавчого директора”, який працює на ОСББ.

Плануємо

Ми розробляємо річні бюджети витрат та надходжень індивідуально для кожного ОСББ, враховуючи потреби та можливості будинку. А також довгострокові програми розвитку і модернізації Вашого житлового комплексу.

Організовуємо

Сервісні служби CheckDom разом з підрядними компаніями виконують роботи по зовнішньому та внутрішньому прибиранню, обслуговуванню інженерних мереж, ліфтів та покрівлі.

Обліковуємо

СheckDom веде бухгалтерський облік доходів та витрат ОСББ, а також кадровий облік співробітників та абонентський облік, у розрізі кожного окремого співвласника, і належного йому приміщення.

Керуємо

СheckDom керує фінансами, витратною їх частиною у відповідності до затвердженого кошторису ОСББ. СheckDom, в рамках наданих повноважень, здійснює управління спільним майном співвласників та відносинами, що вникають та пов'язані з цим завданням.

Контролюємо

СheckDom забезпечує виконання та контроль за виконанням експлуатаційних сервісів, як підрядних структур так і власних служб, за допомогою служби контролю за якістю.

Звітуємо

СheckDom звітує за результатими своєї роботи перед Правлінням ОСББ. Дізнайтесь більше про формати та періодичність звітності за посиланням.

+

CheckDom, за окремим дорученням Правління та за наявності рішення вищого органу управління об'єднання, приймає участь у міський програмах співфінансування проектів з енергоефективності та модернізації багатоквартирного будинку.

Фрагмент Операційного процесу СheckDom з надання послуги управління багатоквартирним будинком.

Як це працює

CheckDom приймає на себе функції з управління, залишаючи Правлінню функцію контролю за діяльністю, затвердження звітів та прийняття ключових рішень в межах компетенцій. Після підписання договору, СheckDom синхронізує діяльність ОСББ зі своїми операційними процесами та виконує свою роботу згідно договору.

Компетенції управителя

Управління справами Вашого об’єкту здійснює менеджер управитель будинку, який призначається головним офісом компанії. Менеджер є першою ланкою комунікації між співвласниками, резидентами та усіма внутрішніми і зовнішніми службами СheckDom.

планування річних бюджетів та довгострокових програм розвитку;

звітність перед Правлінням та співвласниками щодо виконання своїх функцій;

інформування співвласників та комунікація з ними

контроль виконання бюджету будинку;

контроль фінансової дисципліни

контроль фінансової дисципліни

Фінансова модель

Усі внески співвласників сплачуються безпосередньо на рахунок ОСББ, тож ваші гроші залишаються у Вас, на рахунках об'єднання. Використання коштів відбувається на підставі затвердженного річного кошторису.

Операційна модель

Низка договорів укладається безпосередньо між виконавцем послуги та ОСББ. Серед таких договорів договір на постачання електричної енергії, на послуги з холодного водопостачання для забеспечення технічних потреб, договір на виезення та утилізацію ТВБВ, угоди з Банками на облсуговування та іншими контрагентами.

Комунікація

Важливий аспект взаємодії! ~90% відсотків усієї комунікації з постачальниками послуг, окрім угод підписаних у якості прямого договору здійснюється через СheckDom. Співвласники будинку та мешканці комунікують з СheckDom з усіх питань віднесених до зони нашої відповідальності.

Вартість послуг

Вартість послуг чи ненайголовний фактор при прийнятті рішення під час обрання управителя, але є й інші важливі аспекти, які впливають на рішення. Оплата за послуги СheckDom здійснюється щомісячно. Вартість робіт формується у відповідності до обсягів робіт за кожним окремим ОСББ та будинком відповідно.

~ 3,30 ₴

Середня щомісячна вартість з розрахунку на 1м2 у власності по м.Києву.

Структура вартості Деталі

Дізнайтесь середню вартість щомісячного обслуговування у вашому місті у наших Прайсах
Або заповніть анкету для попереднього розрахунку конкретно для Вашого ОСББ.

Дізнатись вартість Дізнатись вартість

Як підключити послугу

Простий процес підключення послуги, що дозволяє у максимально скороченний термін інсталювати модель CheckDom Link для роботи з Вашим ОСББ та багатоквартирним будинком.

Можливості

Вам варто розуміти чим CheckDom відрізняється від інших компаній та які існують можливості при співпраці з нами, а також які це дає переваги для ОСББ.

CheckDom Online

CheckDom створює одноіменну платформу CheckDom Online, функціонал якої дозволить співвласникам багатоквартирного будинку більше знати про будинок у т.ч. фінансовий та експлуатаційний його стан, налагоджувати комунікацію з управителем, здійснювати внески за управління та оплату за інші послуги, а також отримають доступ до низки цікавих та зручних функцій платформи, корисних у повсякденному житті.

CheckDom Invoicing

CheckDom формує рахунки (повідомлення) для оплати платежів за управління багатоквартирним будинком та інших, визначенних рішенням загальних зборів, внесків у встановленному форматі.

CheckDom Pay

CheckDom інтегрує систему прийому платежів від співвласників на рахунки ОСББ до розгулудженної мережі терміналів компаній провайдерів. Окрім каналів прийому платежів CheckDom надає платникам можливість користуватися цілою низкою платіжних реквізитів-доручень, завдяки яким платежі стають зручнішими.

Особливості та вимоги

Окрім можливостей, які відкриваються при роботі з нами, є певні вимоги до ОСББ, щоб співпраця була максимально ефективною та прозорую. У цьому розділі ми відзначили деякі основні

Зареєстроване ОСББ

Для моделі CheckDom Link має бути зарєстроване ОСББ, ви маєте з цим впоратись. Якщо ж ні, то ми допоможемо!

Створити моє ОСББ

Затверджений кошторис

ОСББ має мати затверджений належний кошторис, який включає видатки на усі сервісні послуги та кошти на управління.

Замовити розробку кошторису

Наявні повноваження

Правління має отримати від вищого органу управління необхідні повноваження на укладання договору, щодо делегування частини функцій управління ОСББ та сервісу будинку.

Детальніше

Оснащення

ОСББ має запезпечити належні умови зберігання речей та матеріальних цінностей, які СheckDom буде зберігати у господарських пиміщеннях для виконанння умов договору.А також належні умови для перебування персоналу.

Детальніше

Документація

ОСББ має мати документацію на свій будинок, земельну ділянку та сервісну документацію.

Детальніше

Картотека

ОСББ має володіти актуальною картотекою співвласників та мешканів, інформацією про сальдо облікового рахунку та структуру

Облікова політика

ОСББ має мати затверджену облікову політику, яка відповідає чинному законодавству України. Якщо облікова політика відсутня, ми допоможемо її створити.

Детальніше

CheckDom Online

CheckDom використовує для ведення обліку та управління справами ОСББ платформу CheckDom Online для домоуправителів. Дане програмне рішення передбачає прийняття публічної оферти з боку ОСББ.

Ознайомитись

Наявність мети

ОСББ без мети та чіткого уявлення того, що об'єднання має досягти за рік, два, три за підтримки та співпраці з СheckDom, не зможе співпрацювати з нами.